ООО "Будсервic"
ООО "Будсервic"
Киев, Театральна буд.7

Котел продолжительного горения Проскуров мощность 25 Квт с варочной плитой

12000 грн
Купить
Код 908439
Поставщик ООО "Будсервic"
Единица измерения шт.
Производитель Проскуров
Оценка

Описание

   Котли «Проскурів» - це сучасне високотехнологічне обладнання. Котли виготовляються для обігріву житлових будинків, дитячих садків, складських приміщень і створюють господареві повну незалежність опалювальної системи.

    Час максимального горіння однієї закладки в котлі «Проскурів» залежить від використаного палива і складає до 8:00 годин при використанні вугілля і до 6:00 годин при використанні дров.

    При виготовленні котлів "Проскурів" використовується високоякісна сталь завтовшки 4 мм. для топки і якісного чавуну для колосників і варильних плит, що забезпечує йому надійність і довговічність.

   Твердопаливні котли «Проскурів» є універсальними і дозволяють використовувати практично всі види твердого палива: дрова, різні марки вугілля, торф, кокс, паливні гранули, відходи деревообробки.

 Котли торгової марки Проскурів демонструють високий кофіцієнт корисної дії який досягає 80%.   

 Дана модель виготовляється потужністю 25 Квт. і дає змогу обігріти будинок площею до 250 Кв.м.

 

 Основні переваги твердопаливного котла «Проскурів»:

 

 

1. Можливість монтажу регулятора тяги - Отвір для ланцюгового регулятора дозволить легко змонтувати автоматичну систему регулювання температури теплоносія.

 

2. Ізоляція на ручках дверей - Теплоізоляційні ручки виключають можливість опіків при обслуговуванні котла.

 

3. Наявність чавунної варильної поверхні, що робить котли багатофункціональними і дають можливість не тільки обігріти дім але і приготувати їжу.

 

4. Компактні розміри котла.

 

    На сьогодняшній день твердопаливні котли вибиваються в лідери теплогенерації, оскільки з кожним днем ​​підвищується ціна на природний вугілля, а є віддалені села і дачні садиби яким взагалі не доступний природний газ. Єдиним рішенням у такому випадку є встановлення твердопаливних котлів.

 

    Твердопаливні котли марки «Проскурів» є дуже конкурентоспроможними на ринку завдяки своїм цінам і високій якості продукції.

 

 Якщо ви оберете нашу продукцію ми допоможемо доставити її адресним замовленням прямо до вашого будинку в любий куточок України.

 

   Всі твердопаливні котли «Проскурів» відповідають нормативним вимогам державних стандартів України.

  

  Габаритні розміри:

висота- 830 мм.

ширина- 480 мм.

глибина- 1150 мм.

вага - 160 кг.

об’єм води 50 л.

об’єм топки - 90л.

    

 На нашому підприємстві працюють висококваліфіковані співробітники які завжди готові підібрати і прорахувати яке саме потрібне вам обладнання і допомогти зробити правильний вибір.

 

   Чекаємо Ваших дзвіночків !!! //0968677759//0992399113//

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Другие предложения